labedz-ilawa

Ogłoszenia popularne

Szukaj ogłoszenia

zawody 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kierownik   
poniedziałek, 05 września 2016 15:02

XII Turniej Strzelectwa Myśliwskiego Kół Łowieckich powiatu Iławskiego

im. Romana Żuchowskiego

o puchar Łowczego Rejonowego


W dniu 04 września 2016 roku na strzelnicy LOK w Iławie odbył się XII Turniej Strzelectwa Myśliwskiego Kół Łowieckich powiatu Iławskiego im. Romana Żuchowskiego o puchar Łowczego Rejonowego. Organizatorem tegorocznego turnieju było Koło Łowieckie Ryś Lubawa. W zawodach wzięło udział tradycyjnie sześć kół łowieckich: Dzik Susz , Ryś Lubawa , Łabędź Iława , Odyniec Iława , Łoś Iława oraz Miłośnicy Łowiectwa Warszawa. Nasze koło było reprezentowane przez drużynę w składzie:

Kol. Tomasz Machaszewski

Kol. Wojciech Mikołajków

Kol. Mariusz Wiśniewski

Turniej był przeprowadzony w trzech konkurencjach strzeleckich z broni myśliwskiej.

1. Strzał do sylwetki rogacza na 100 m ( kula ) pozycja stojąca

2. Strzał do sylwetki lisa na 100 m ( kula ) pozycja z kolana

3. Strzał do sylwetki dzika na 50 m z wolnej ręki (kula) z pozycji stojącej

Nasza drużyna zdobyła 187 punktów i zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. W nagrodę drużyna otrzymała puchar oraz okolicznościowy dyplom. W czasie turnieju na strzelnicy panowała bardzo miła i koleżeńska atmosfera. Najlepszą drużyną okazała się drużyna Koła Łowieckiego Dzik, a indywidualnym zwycięzcą zawodów został Kol. Iwanow M. z Koła  Dzik Susz 84pkt. na 90

Klasyfikacja generalna:

I miejsce "DZIK" Susz    218 pkt.

II miejsce "ŁOŚ" Iława  215 pkt.

III miejsce "ŁABĘDŹ Iława" 187 pkt.

Foto relacja w Galerii zdjęć w dziale Działalność Koła

W przyszłym roku organizatorem zawodów będzie nasze Koło.

Poprawiony: poniedziałek, 05 września 2016 16:45